Ebru Şallı kapıları yamulttu...

  • 1028
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 08 Ağustos 2017 Salı 17:37

Son zamanlarda en çok konuşulan isimlerden olan Ebru Şallı bu defa da sosyal medyanın diline düştü.

Evli iş adamı ile yaşadığı aşkla gündemde olan Ebru Şallı podyumlara ara vermesinin ardından spora yönelmişti. Pilates eğitmenliği yapan Şallı, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla dikkat çekiyor.

Sürekli olarak pilates yaptığı mekanlardan fotoğraflar paylaşan Şallı yaptığı son paylaşım ile bu defa da eleştiri konusu oldu. Birbirinden zor hareketleri çok basit bir şekilde yaparken görülen Ebru Şallı, son paylaşımıyla olay oldu. Amuda kalkıp bacalarını kapılara yaslayan Şallı, fotoğrafındaki bozukluklar sebebi ile fotoşop yaptığı yönünde eleştiriler aldı ve espri konusu oldu.

Paylaştığı fotoğrafta photoshopu fazla uygulayan Şallı, evin kapılarını yamulttu. Bu ayrıntı takipçilerin dikkatinden kaçmadı. Takipçileri Şallı’nın fotoğrafının altına şu esprileri yaptı:

“Gözlerim bozuldu galiba, kapıları yamuk görüyorum”

“Kapınız shop yaparken yamulmuş ama siz bilirsiniz.”

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım