Dünya Güzellerim kurgu ve İstanbul'da çekiliyor!

Son Güncelleme: 22 Ağustos 2017 Salı 10:36

Show TV’de ekranlara gelen "Dünya Güzellerim" isimli programın belli kısımlarının İstanbul ilinde çekildiği öne sürüldü. Programdaki tutarsızlıklar Ekşi Sözlük'te en fazla tartışılan konularından biri oldu.

Dünya Güzellerim isimli programın belli bölümlerinin İstanbul’da çekildiği ve programda kurmacalar yapıldığı öne sürüldü. Ekşisözlük’te Vinyl adındaki bir kullanıcı, programdaki tutarsızlıkları şöyle yazdı;

"2 ay önce döndükleri halde hala İstanbul'da çekim yapıyorlar"

"Program içeriğinin büyük kısmı otel odalarında ve üstüne kumaş atılmış yemek masalarında geçiyor, bütün bu iç çekimler İstanbul’da yapıldı. Hatta iki ay önce döndükleri halde hâlâ İstanbul’da çekim yapıyorlar."

"Zincirlikuyu'daki otelde çekildi"

"Son bölümün önemli bölümü Safiye’nin sahte zehirlenmesine ayrıldı. Daha sonra “Aman da sevgilim zehirlenmiş” diye Faik 15 saatlik yoldan bunun yanına gelmez mi? Safiye bu arada tırnaklarını kesip boyamış, saçını değiştirmiş ama hâlâ baygın numaraları yapıyor, “ms hastası oğlumla konuşamadım” diye sömürü konuşması yapıyor. Fotoda göreceğiniz gibi yattığı yatak Zincirlikuyu’daki Avantgarde Levent Hotel’in ‘residential suiti’nde. Safiye telefonda İngilizce/Tarzanca lobiyi arıyor ama anlaşamıyor, bu da Zincirlikuyu’daki otelde."

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım