Dostlar Mahallesi reytinglerde umduğunu buldu mu?

  • 2190
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 18 Aralık 2017 Pazartesi 10:28

Kanal D'nin yeni dizisi Dostlar Mahallesi önceki gün yayın hayatına başladı.Çağla Şıkel ile Alişan'ı bir defa daha ekranda buluşturan Dostlar Mahallesi birinci bölüm beğenildi mi reytinglerde ne yaptı işte ayrıntılar.

Cumartesi günü güçlü rakipleri ile mücadele eden Dostlar Mahallesi yayın hayatına başladı. Fazilet Hanım ve Kızları, Kalbimdeki Deniz gibi rakipleri olan Dostlar Mahallesi, İsimsizler'in yerine başladı. 

DOSTLAR MAHALLESİ REYTİNGLERDE NE YAPTI?

Başrollerinde Çağla Şıkel, Alişan, Hande Katipoğlu ve Ersin Korkut’un olduğu ‘Dostlar Mahallesi’ dizisi ilk bölümden reyting şoku yaşadı. Dizinin ilk bölümü total reytinglerde 13. oldu

DOSTLAR MAHALLESİ KONUSU NE?

Dostlar Mahallesi, Birbirine siyahla beyaz kadar zıt taksici kardeşler Metin’le ile Çetin’in hem sevgi hem çatışma dolu hikayesini anlatıyor.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım