Dolunay 6. Bölüm fragmanı yayınlandı. Son bölümde neler yaşandı?

  • 2040
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 02 Ağustos 2017 Çarşamba 12:47

Yaz dizileri arasında en beğenilenler arasına giren Dolunay dizisinin dün, 5. Bölümü ekranlara geldi. Dizinin ardından Dolunay 6. Bölüm fragmanı yayınlandı mı, sorusu gündeme geldi. İşte dizi hakkındaki son bilgiler…

 Dolunay 6. Bölüm fragmanı

 

Dolunay 6. Bölüm fragmanı yayınlandı mı sorusunun cevabı maalesef hayır oldu. Dizinin ardından yeni bölüm fragmanı yayınlanmadı. Dolunay 6. Bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz haberimizde olacaktır.

Son bölümde neler yaşandı?

Dolunay dizisinde işler yine karıştı. Bulut, halası Demet’in evine gitmişti.  Nazlı ise kardeşi Asuman’ın casusluk yaptığını öğrenmiş ve bunu Ferit’e söylemek istemektedir. Ama kardeşinin düşeceği kötü durum bunu yapmasına engel olmaktadır.

Sonunda Fatoş’un foyası meydana çıkar. Alya ile oynadıkları yalan oyunu patlak verir ve Engin, kendini kandırılmış durumda bulur ve bu duruma çok üzülür. Durumu Ferit’e anlatınca Fatoş ile  Nazlı’nın ev arkadaşı oldukları ortaya çıkar. Böylece Ferit ve Engin yeniden bu kızların zengin koca peşinde olan kızlar olduğunu düşünürler.

Demet, Ferit’e yakınlaşmak ister. Ara ara Ferit’in yanına giden Demet’in bu hareketleri intikamla dolu olan Hakan’ın gözünden kaçmaz ve Ferit’e de abisini öldürdüğü tarifeden uygulanması emrini verir.  

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım