Dolunay 11. Bölüm fragmanı yayınlandı mı? Son bölümde neler yaşandı?

  • 1038
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 06 Eylül 2017 Çarşamba 11:54

Dolunay 11. Bölüm fragmanı yayınlandı mı? Dolunay 10. bölüm ile dün akşam ekranlardaydı. Dolunay'da Nazlı ile Ferit arasındaki tatlı atışmalar farkında olmadan aşklarını daha da büyütmeye ve onları birbiirne yakınlaştırmaya başladı.

Dolunay 11. Bölüm fragmanı yayınlandı mı sorusu dün akşam dizinin 10. bölümünün bitmesi ile e çok merak edilen soru oldu. Ama Dolunay dizisinin 11. yeni bölüm fragmanı ise henüz yayınlanmadı..

Son bölümde neler oldu?

Nazlı, Ferit’ten kaçarken Deniz’e sığınıyor. Nazlı’nın istifasına Ferit karşı atakla cevap vermiştir. Nazlı Ferit’ten kaçmaya çalıştıkça Ferit onu yakınında tutmanın yollarını aramaktadır. Bir yandan da bu kaçışın altında yatan asıl nedeni araştırmaya başlar. Nazlı için alan gittikçe daralmaktadır. Ferit’in ilgisinden saklanmak istedikçe Deniz’e sığınır.

Deniz arkadaşça olan bu ilişkiyi kendi lehine çevirmek için fırsatları değerlendirir. Demet ve Hakan şirketteki yerlerini sağlamlaştırmaya çalışmaktadırlar. Ferit’in bütün itirazlarına rağmen kendilerine çok güçlü bir destekçi bulacaklardır. 

 

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım