Dolunay 10. Bölüm fragmanı yayınlandı. 9. Bölümde neler yaşandı?

  • 1074
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 30 Ağustos 2017 Çarşamba 15:41

Star Tv'nin beğeni ile izlenen dizisi Dolunay 10. Bölüm fragmanı yayınlandı. İşte yeni bölüm fragmanı ve son bölümde yaşananlar...

Dolunay 10. Bölüm fragmanı yayınlandı. Dolunay 9. ve son bölümü ile dün akşam ekranlardaydı. Olayların gittikçe daha da karıştığı Dolunay9. bölümde Nazlı kararını veriyor ve kimi seçmesi gerektiğinin farkına varıyor! Dolunay dizisi ekrana gelen son bölümden sonra 10. yeni bölüm fragmanı da yayınlandı. İşte Dolunay 10. Bölüm fragmanı:

 

DOLUNAY 9. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI.

Nazlı, Ferit ile Deniz arasında kaldı…

Ferit ile aynı ortamda bulunmak Nazlı için daha da zor olmaya başlar. Bir taraftan Ferit'e karşı duyguları diğer taraftan sakladığı sır onu sıkıştırır. Ferit Nazlı'nın hareketlerine bir anlam veremezken onun Deniz ile olan yakınlığından da rahatsız olmaya başlar. Nazlı artık bir karar vermek zorunda kalır. 

Deniz ise Nazlı'ya karşı daha cesur davranmaya başlar ve bundan en çok etkilenen Alya olur. 

Asuman Demet'in beklediğinden daha dişli çıkmıştır. Kürtaj olduğunu Asuman öğrenmiş ve kozlarını eline almıştır. İkili bundan sonra kartlarını açık oynayacaklardır.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım