Diziler artık final bile yapamıyor!

Son Güncelleme: 27 Kasım 2017 Pazartesi 16:35

Son günler yaşanan dizi bolluğu ve her şeyin reyting üzerinden yürümesi dizi sektöründe büyük yıkımlara yol açtı. Artık 3. bölümünü bile yapmadan final yapan dizilerin yanında final yapmasına olanak tanınmayan dizilerde ortaya çıkmaya başladı!

Final yapmasına izin verilmeyen dizilerden bir tanesi de Klavye Delikanlıları...

Show TV’nin yeni sezon dizilerinden Klavye Delikanlıları dün akşam ekranlara gelen son bölümünden sonra ekranlara veda etti fakat dizinin düşük reytingleri nedeniyle final yapacağı ve 9. bölümün son bölüm olacağı ifade edilmişti. Fakat dün akşam 8. bölümü yayınlandı ve final yapamadan veda etti.

Bu pazar final bölümünün ekrana gelmesi planlanan dizi, dün bir anda bitirildi. Süreç Film’in patronu Ali Gündoğdu’nun yapımcılığını üstlendiği, senaryosunu Murat Şeker ve Ali Tanrıverdi’nin beraber yazdığı Klavye Delikanlıları ekibinin kanal yönetimiyle görüşüp “daha fazla yıpranmamak adına” finali bir hafta öne çekme kararı aldığı öğrenildi.

Kadrosu için yaz boyunca titiz bir çalışmanın yapıldığı dizi Rasim Öztekin, Kaan Yıldırım, Vildan Atasever, Uraz Kaygılaroğlu, Ali Barkın, Selen Seyven, Seray Sever, Gül Onat, Cengiz Küçükayvaz, Sinan Çalışkanoğlu, Filiz Taşbaş, İpek Tenolcay ve Mert Asker’den oluşan güçlü kadrosu ve eğlenceli konusuyla dikkat çekmişti.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım