Diriliş Ertuğrul hayranlarına müjde! Tarih belli oldu...

Son Güncelleme: 14 Ekim 2017 Cumartesi 12:43

Uzun zamandır Diriliş Ertuğrul yeni sezon ne zaman başlayacak sorusunu araştıran dizinin hayranları TRT'nin yayın akışındaki ayrıntı ile müjdeyi aldılar. Yeni sezonun başlamasına kısa bir süre kala yeni bölüm fragmanı yayınlayan dizinin yayın tarihi, yapımcı ve yayıncı kuruluş tarafından ilan edilmemişti. TRT, yayın akışına Diriliş Ertuğrul'u sonunda dahil etti

Diriliş Ertuğrul ne zaman başlayacak sorusunun yanıtını arayan diziseverler, yanıtı TRT 1 yayın akışında buldular. Dizinin yeni sezon fragmanını izledikten sonra ilk bölümün ne zaman yayınlanacağını sorgulayan takipçiler, TRT 1 yayın akışında yer alan bilgi ile beraber geri sayıma geçti.
 
TRT'nin yayın akışına göre Diriliş Ertuğrul, 18 Ekim Çarşamba günü genel özet, bir sonraki hafta olan 25 Ekim'de ise yeni bölümü ile ekranlarda olacak.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım