Diriliş Ertuğrul 4. sezon fragmanı yayınlandı... Büyük şok!

  • 1438
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 08 Ekim 2017 Pazar 12:13

Diriliş Ertuğrul 4. sezon fragmanı yayınlandı... Reytingleri alt üst eden Diriliş Ertuğrul'un yeni sezon ilk fragmanına kimsenin beklemediği Ertuğrul'un şehit olduğu haberi damgasını vurdu.

TRT ekranlarının reyting rekortmeni dizisi Diriliş Ertuğrul 4. sezon fragmanı yayınlandı... Yaz sezonu sebebi ile ekran macerasına ara veren dizinin 4. sezon ilk fragmanındaki görüntülerinden sonra Ertuğrul'un akıbeti merak konusu oldu.

GERÇEKTEN ÖLDÜ MÜ?

Fragmanındaki görüntülere göre; Ertuğrul şehit oluyor, haberi alan oba halkı kahroluyor. Peki Ertuğrul gerçekten öldü mü? Bu sorunun cevabını merak eden izleyiciler Diriliş Ertuğrul yeni sezon tarihini araştırıyorlar.

AY SONUNDA BAŞLAMASI PLANLANIYOR

Diriliş Ertuğrul yeni sezon tarihi ile alakalı resmi bir açıklama yapılmadı fakat tarihi dizinin geçen sene 26 Ekim'de başlamış olması, 4. sezonun da bu ay sonunda başlayabileceğini düşündürüyor.


Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım