Demet Akalın - Tatlıses arasında " Yusuf Yusuf" Polemiği

  • 1407
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 06 Nisan 2018 Cuma 11:37

Birkaç gün önce Hatay ilinde Mehmetçik'i ziyaret eden ünlü isimler içinde bulunmayan isimlerden Demet Akalın, sitemini sosyal medya hesabından ifade etmişti.

Dün 'Söylemezsem Olmaz' isimli programa telefon ile bağlanan Demet Akalın, Kendisini arayan kimse olmadığını, kendisine ulaşılamadıylarsa kocasına ulaşmaları gerektiğini, kendisinin tüm işleri ile kocasının ilgilendiğinin ve bu konu ile ilgili kimsenin kendisine ulaşmadığını dile getirdmişti.

İDO ÇIKIŞI

Kızgınlığı azalmayan ünlü şarkıcı Demet Akalın, kendisine “Yusuf Yusuf'tan gelmedi" diyen İbrahim Tatlıses'e çok sert bir yanıt verdi.

Sosyal medya hesabı Twitter'dan yaptığı açıklama ile Demet Akalın şu ifadeleri kullandı:

"Erkek kardeşim 2 Mayıs'ta askere gidiyor! Bana "Yusuf yusuf" diyen İbrahim Tatlıses!!! Yazık!!!! Siz de gönderin çocuklarınızı, hepiniz gönderin hadi bakalım!!!!"

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım