Demet Akalın eşini yanına almadı

Son Güncelleme: 16 Ağustos 2017 Çarşamba 14:38

Kısa bir süre öncesine dek sahne aldığı beach partilerine kocası Okan Kurt ile beraber giden ve Kurt'u DJ kabinine oturtan Demet Akalın, bu alışkanlığını terk etmiş gibi görünüyor.

Haciz olayının patlak vermesinden evvel Bodrum'da bir beachte sahne alan Demet Akalın ilk olarak eşi Okan Kurt'tan o zaman ayrı kalmıştı. Çift, yaşanan 32 milyon liralık haciz şoku sonrasında otaya çıkan ayrılacakları yönünde haberleri her ne kadar yalanlamış olsa da Demet Akalın'ın dün de beach partide kocasında ayrı bir şekilde sahneye çıkmış olması dikkatlerden kaçmadı.

Demet Akalın, dün Bodrum'da sahneye çıktı. Son zamanlarda Demet Akalın'ın sahnelerine DJ kabininden eşlik eden Okan Kurt bu defa eşinin yanında yoktu. Demet Akalın'ın daha önce ailece yer aldıkları Whatsapp profil fotoğrafından da Okan Kurt'u kaldırmış olması dikkatleri çekti.

 

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım