Deli Gönül 7. Bölüm fragmanı yayınlandı. Son bölümde neler yaşandı?

  • 1335
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 08 Ağustos 2017 Salı 10:34

Fox TV ekranlarında izleyicisi ile buluşan Deli Gönül dizisi dün yine heyecanlı bölümü ile izleyiciyi ekrana kilitledi ve Deli Gönül 7. Bölüm fragmanı yayınlandı. İşte detaylar...

Flaş gelişmelerin yaşandığı Deli Gönül 6. Bölümün ardından yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Deli Gönül 7. Bölüm fragmanı yayınlandı. işte yeni fragman:

Ahmet her şeyi biliyor

Fatmanur'un içine düştüğü boşuk anında verdiği zoraki bir karar ile evlendiği Ahmet, dışa karşı sevimli olsa da iç dünyası karanlıktır ve bu karanlığı Fatmanur'a yansıtmaya başlamıştır. Fatmanur, Kadir'in Şükran'ı yanında tutabilmek için evlendiğini öğrenmesi ve Ahmet'i de sevmemesi Kadir'e olan yakınlığını artırmıştı. Ahmet, Fatmanur'u takip etmiş ve Kadir ile olan ilişkilerini öğrenmiştir. Son sahnede Fatmanur'un ailesini yemeğe çağırınca Kadir'i de çağırır ve tüm gerçekleri bildiğini söyler.

Bu arada okulda Türkan'ın kardeşi ile yeni gelen öğrenci arasındaki gerginlik devam etmektedir. Türkan'ın kardeşinin sabrı tükenir ve diğer çocuğu hastanelik eder. Kadir Hoca, yaptığı müdahalelerle öğrencileri yatıştırmaya çalışmaktadır.

 

 

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım