Danla Bilic'in 1,5 milyonluk kanalı neden kapandı?

  • 3072
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 20 Aralık 2017 Çarşamba 10:44

YouTube için hazırladığı ilginç makyaj videoları ile kısa zamanda bir hayli popüler olan Danla Bilic 1 milyon 500 bin takipçiye ulaşmıştı. Dün kanalın sayfasını açmak isteyen takipçileri şok oldular. Danla Bilic'in Youtube kanalı kapanmıştı. Peki kanal neden kapandı?

Hazırladığı ilginç makyaj videoları ile kısa zamanda fenomene dönüşen ve yaklaşık 1.5 milyondan fazla abonesiyle dikkat çeken Danla Bilic’in kanalını ziyaret etmek isteyenler şok oldular. Danla Bilic'in videolarını izlemek veya kanalın ulaşmak isteyenler, şu anda ” Bu kanal kapatıldı ve artık kullanılamıyor ” uyarısı ile karşılaşıyorlar. Sosyal medyada hızla yayılan “Danla Bilic’in kanalı neden kapandı?’ soruları yankılanırken, kanalın hacklendiğine dair dedikodular yayıldı. Peki Danla Bilic’in youtube kanalı neden kapandı?

DANLA BİLİC’İN YOUTUBE KANALI NEDEN KAPANDI?

Ancak, Danla Bilic’in Twitter üzerinde gelen bir soruya verdiği yanıt kanalın yanlışlıkla kapatıldığına dair oldu. Milyonlarca takipçisi kanalın ne zaman açılacağını merak ediyor.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım