Çocuklar Duymasın 3. Bölüm fragmanı yayınlandı

  • 1175
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 31 Temmuz 2017 Pazartesi 16:46

Çocuklar Duymasın yeni sezonunda yepyeni maceraları ile sürüyor. Çocuklar Duymasın 3. Bölüm fragmanı yayınlandı. Detaylar haberimizin devamında…

Kanal D'nin beğenile dizisi Çocuklar Duymasın dün akşam 2. Bölümü ile ekranlarda idi. Yeni bölümleri ile izleyicileri ekrana bağlayan Çocuklar Duymasın 3. Bölüm fragmanı yayınlandı. İşte yeni bölüm fragmanı:

Son bölümde neler yaşandı

Emine’nin nefes terapisti olan kardeşi Oksijen Hayriye, Haluk ve Meltem’in evine gelir ve eğlenceli anlar yaşanmaya başlanır. Hayriye başta Haluk ve Meltem olmak üzere herkese nefes terapisi yaptırır. Taş Fırın Haluk başlarda nefes terapisi yapmayı kabul etmese de, Meltem’in ısrarlarına dayanamaz. Haluk’un nefes terapisi yapması birbirinden komik anlara sahne olur.

Ayrıca Haluk’un bir seminerde konuşma yapması lazımdır. Haluk aslında konuşma yapmak istemese de, şirket ismini ilan etmiştir. Afişler de hazırlanmıştır. Artık Haluk dönüşü olmayan bir yola girmiştir. Aksilik bu ya seminerden bir gün evvel Haluk’un dilini arı sokar. Hiç konuşamayan Haluk’u iyileştirmek için herkes seferber olur.

Meltem evde Japon bir iş adamı ile internet üzerinden konferans yapar. Konferans sırasında Kükrek Kadriye, Hüseyin ve Şükrü de evde olunca ortalık karışır.

 

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım