Ciciş Esra'ya yarım milyarlık hediye! Köpeğin olsun!

  • 10907
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 06 Ocak 2018 Cumartesi 16:53

Geçtiğimiz günlerde 300 bin TL dolandırılan Ciciş kardeşlerden Esra Ersoy'a, sır gibi gizlediği sevgilisi "Köpeğin olsun" diyerek 500 bin TL'lik araba hediye etti.

Kamuoyunda "Cicişler" diye tanınan Esra - Ceyda Ersoy kardeşler geçtiğimiz günlerde araba satın almak isterken galerici tarafından 300 bin lira dolandırılmıştı. Olaydan sonra büyük yıkım yaşayan Esra Ersoy'un yüzünü kamuoyundan sır gibi sakladığı iş adamı sevgilisi güldürdü.

Ciciş Esra, sevgilisinin kendisine "köpeğin olsun" diyerek, 500 bin liraya Porsche marka bir araba satın aldığını ifade etti. 

Sevgilisinin hediyesi karşısında oldukça mutlu olan Esra, sevgilisi ile ilişkilerinin 5 aydır devam ettiğini, ancak çeşitli nedenlerden ötürü ilişkilerini sakladıklarını ifade etti.Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım