Cem Yılmaz: Montaj bitti çok sabırsızlanıyorum

Son Güncelleme: 17 Ekim 2017 Salı 11:25

Cem Yılmaz merakla beklenen son filmi Arif V 216'nın montajının bittiğini resmi sosyal medya hesabından sevenlerine duyurdu.

Yeni bir bilimkurgu komedi türündeki filmle hayranlarının karşısına çıkmaya hazırlanan Cem Yılmaz, Ozan Güven ile beraber başrolünü paylaştığı filmi Arif V 216’nın montajını bitirdiğini sosyal medya hesabı twitterdan duyurdu.

Müzik ve efektleri eklemeye başlayacağını da yine aynı paylaşımda ifade eden Yılmaz, yeni filmini Ocak ayında sevenleri ile buluşturacak. Son filminde çok sayıda ünlü yüzle kamera karşısına geçen Cem Yılmaz yaşadığı heyecanı takipçileri ile şu şekilde paylaştı:

 

AFİŞİ DE PAYLAŞTI

Cem Yılmaz paylaşımında yalnızca heyecanını ifade etmekle kalmadı aynı zamanda 2018 senesinin ocak ayında vizyona girecek olan filminin afişini de takipçilerinin beğenisine sundu.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım