Cansu Dere ve Haluk Bilginer'i Şahsiyet birleştiriyor

  • 9912
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 05 Ocak 2018 Cuma 11:24

Cansu Dere ile Haluk Bilginer Şahsiyet isimli yeni bir dizide yeniden bir araya geliyorlar.

Geçen sene başrolünü oynadığı Anne dizisi reyting rekoru kıran Cansu Dere, internet projesi ile setlere yeniden dönüyor.

Ünlü oyuncu "Şahsiyet" isimli yeni dizisinde daha önce Ezel'de beraber kamera karşısına geçtiği Haluk Bilginer'le başrolü paylaşacak. Ay Yapım imzası taşıyacak olan dizinin cast çalışmaları sürüyor. Puhutv'de seyirci ile buluşacak olan "Şahsiyet" dizisi bir seri katil hikayesini konu alıyor.

Başarılı kalem Hakan Günday'ın yazdığı dizinin yönetmenliğini, Günday'ın "Orman" ve "Daha" filmlerinde beraber çalıştığı Onur Saylak yapacak. Şu günlerde prodüksiyonu ile büyük beğeni toplayan "Arzu Tramvayı" oyununda Zerrin Tekindor, Şebnem Bozoklu ve İbrahim Selim'le aynı sahneyi paylaşan Onur Saylak, ayrıca Kanal D'nin "Vatanım Sensin" dizisinde rol alıyor. Kendi dizisinin hazırlıklarını tamamlamaya çalışan Saylak önümüzdeki haftalarda "Vatanım Sensin"e veda edecek.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım