Büyük şok! Ünlü oyuncu yeni sezonda olmayacak...

Son Güncelleme: 10 Eylül 2017 Pazar 11:44

Star TV'nin beğenilen dizisi Türk Malı'nın yeni sezon çekimlerine başlandı.

Ali Gündoğdu'nun yapımcılığını üstlendiği başarılı dizi 'Türk Malı'nın yeni sezon çekimleri başladı.

Şafak Sezer'in 'Erman Kuzu' rolü ile seyirciyi kahkahaya boğduğu dizi, geçen sezon başarılı bir grafik çizmişti. Tayfun Güneyer'in yazdığı Jale Atabey'in ise yönetmen koltuğuna oturduğu 'Türk Malı'nın güçlü oyuncu ekibine yapım şirketi Süreç Film, bu sezon sevilen komedi oyuncusu Ayhan Taş'ı da transfer etmişti.

Geçtiğimiz sezon Şafak Sezer ile başrolü paylaşan Mehmet Ali Erbil'in yeni bölümlerde olup olmayacağı ise merak konusuydu. Çünkü Erbil, geçtiğimiz aylarda hem Çarkıfelek'in çekimleri, hem de İstanbul dışındaki ekstra işleri sebebi ile diziye yetişmekte zorlanmış, tatil yapamadan çalıştığını belirtmişti. Bu sezon da 'Türk Malı'nda rol almayı çok isteyen Erbil, hazırlıklara başlamıştı.

Ancak yeni projeleri ve şehir dışı ekstraları artan ünlü şovmenin yoğun temposu yüzünden yapımcısıyla karşılıklı anlaşıp diziye veda ettiği öğrenildi.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım