Burcu Esmersoy yine Arda'nın saati ile boy gösterdi

Son Güncelleme: 18 Ağustos 2017 Cuma 10:06

Burcu Esmersoy'un Arda Turan'dan ödünç aldığı ama geri vermediği 225 bin liralık saat aralarını açmıştı. Güzel sunucu onu takıp katıldığı bir davette, 'Saatiniz hediye mi?' diye sorulunca sinirlendi.

Burcu Esmersoy, bir zamanlar kankalık yaptığı Arda Turan'dan kısa bir zaman kullanmak için 225 bin lira değerindeki kol saatini almış, bir daha da geri vermemişti. O dönemde Aslıhan Doğan yüzünden araları açılan kankalardan Arda Turan, Burcu'dan saati geri göndermesini talep etmişti. Fakat Esmersoy saati göndermediği gibi bir de sık sık koluna takıp davetlerde boy göstermişti.  Tam konu kapandı derken, Burcu Esmersoy evvelki akşam yine o saatle boy gösterdi.

Asmalımescit'te Serdar Bilgili'nin fotoğraf sergisinin açılışına katılan sunucu davetin çıkışında basın mensuğlarına poz verirken saati de fark edildi. Muhabirlerin “Saatiniz size çok yakışmış. Değeri ne kadar? Yoksa hediye mi geldi?” biçimindeki soruların ne anlama geldiğini anlayan Burcu Esmersoy çıldırdı.

Saatin görüntülenmesini engellemek için kolunu arkasına saklayan ünlü sunucu,

“Saçma sapan sorular sormayın Allah aşkına. Ne hediyesi ya! Çekmeyin kolumu” şeklinde bağırdı.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım