Bu da oldu! İlk bölümden sonra yayından çıkarılan dizi!

Son Güncelleme: 29 Kasım 2017 Çarşamba 17:37

Kanal D ekranlarına yalnızca bir bölümü yayınlanan 'Hayati ve Diğerleri' dizisinin yayınına ara verildi.

İrfan Şahin'in patronu olduğu 1441 Yapım'ın imza attığı eğlenceli dizinin ilk bölümü evvelki pazar 'Çocuklar Duymasın'ın yerine yayınlanmıştı. Fakat, Poyraz Karayel'le çıkış yakalayan Celil Nalçakan'ın başrolünü oynadığı dizinin ilk bölümü reytinglerde beklenen oranlara çıkamadı.

Bunun üzerine Kanal D yeni bir karar alarak yayınına bir hafta ara verdiği 'Çocuklar Duymasın'ı yeniden pazar akşamına aldı. İlk 5 bölümü hazır olan 'Hayati ve Diğerleri'nin yayınına ise ara verildi.

Bu gelişmeden sonra geçen hafta kanalın 'Hayati ve Diğerleri' dizisini pazar akşamı saat 22.00 diliminde 'Çocuklar Duymasından hemen sonra  yayınlanmayı teklif ettiği ancak yapımcının bunu kabul etmediği konuşuluyor.

Ayrıca dizinin elde kalan 5 bölümü yayınladıktan sonra kaldırılacağı ya da yaz aylarında devam edeceği iddiası da gündeme geldi. Fakat dizinin yapımcısı İrfan Şahin ise MedyaTava'ya,

"Şu anda yayında değiliz. Dizinin durumuna eldeki 5 bölümü yayınlandıktan sonra karar vereceğiz. Ancak henüz dizinin yayın tarihini biz de bilmiyoruz", açıklamalarında bulundu.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım