Birol Güven: Bize aptal, salak deyin ama...

Son Güncelleme: 05 Ağustos 2017 Cumartesi 12:05

FETÖ kitabı ile başı belaya giren Çocuklar Duymasın'ın yapımcısı Birol Güven, "Bize aptal, salak deyin ama FETÖ'cü demeyin." Şeklinde konuştu.

Seneler sonra yeniden televizyon ekranlarına dönen 'Çocuklar Duymasın' dizisinin, bir bölümünde Fetullah Gülen'in yurt dışında açtığı okulları konu alan bir kitap görülmüştü. Büyük tepki alan sahneden sonra dizinin yapımcısı Güven özür dilemiş, İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından dizi hakkında FETÖ soruşturması başlatılmıştı. Ayrıca RTÜK de Kanal D'ye 562 bin TL  ceza kesmişti.

Dizinin yapımcısı Birol Güven, dün akşam saatlerinde sosyal medya hesabından yeni bir açıklama yaptı.

Güven açıklamasında şunları söyledi:

"Biz bütün bunları haketmiyoruz. Bana ve ekip arkadaşlarıma istediğinizi söyleyin, aptal deyin, salak deyin, cahil deyin ama FETÖ'cü demeyin. Çocuklar Duymasın siz 15 yıldır nasıl biliyorsanız hala öyle. Dizimizi beğenmeyin, aşağılayın, eleştirin, seyretmeyin ama bizim vatanseverliğimizden şüphe etmeyin."

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım