Biri Yıldız Tilbe'yi durdursun! Ahmet Hakan'a şok sözler!

Son Güncelleme: 15 Ekim 2017 Pazar 07:42

Ahmet Hakan ile Yıldız Tilbe arasında bir polemik patlak verdi. Tilbe kendisini ırkçılık ile suçlayan Ahmet Hakan'a "Sen erkek bile değilsin. Kadın mı olmak istiyorsun!" sözleri ile ateş püskürdü.

Yıldız Tilbe kendisini ırkçı söylemlerde bulunmakla suçlayan Ahmet Hakan’a Twitter’dan resmen ateş püskürdü.

AHMET HAKAN YILDIZ TİLBE’Yİ IRKÇILIKLA SUÇLADI

Yıldız Tilbe, O Ses Türkiye’de yabancı dilde söylenen şarkılarda ifade ve yorum başarısını ölçemediği, bu sebeple de yabancı dilde şarkı söyleyen yarışmacılara dönmediğini ifade etti. Bunun üzerine ünlü sanatçı ırkıçıkla suçlandı. Suçlamaları yapanların başında Ahmet Hakan ve Cengiz Semercioğlu geldi.

TWITTER’DAN ATEŞ PÜSKÜRDÜ

Tilbe’de sosyal medya hesabı Twitter'dan yaptığı açıklama ile Ahmet Hakan’a tam anlamıyla ateş püskürdü. İşte Yıldız Tilbe’nin Ahmet Hakan için kullandığı ifadeler:

Bana ırkçı diyen bütün cahillerden özür bekliyorum.

Ahmet Hakan zavallısı içine sinmiyorsa dışının etkisi vardır, yediğin kemikler tatlıdır. Yoksa içine oturması lazım, içinde Allah varsa tabii…

Ahmet Hakan sen ucuz sersem ve şapşal bile değilsin, erkek değilsin kadın mı olmak istiyosun!
Taşıdığın isimler sana haram olsun Ahmet Hakan sende ne Ahmetlik ne Hakanlık hak getire, latince yaz bakayım seni kaç kişi anlıyor ırkçısız.

Konuştuğum dilde şarkıcı arayınca ırkçı olduğumu düşünenler bana Türkçe yazmasınlar.

O muhteşem bir kelam diye beğendiğin söylemde bana ait değil, ahmak!

Cengiz Semercioğlu Ahmet Hakan vb. aynı kumaş. Fakat ben erkek değilim, maalesef. Eminim olmamı isterlerdi. Allahtan bulun.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım