Bir şok da Ziynet Sali'ye!

Son Güncelleme: 04 Ağustos 2017 Cuma 10:07

Senelerdir gönül kapısı kapalı olan ve verdiği bir demeçte "Artık evlenip aile kurmak istiyorum" diyen 42 yaşındaki güzel şarkıcı Ziynet Sali, en azından sonunda muradına yaklaşmış, kendisine adının Anthony Marshall olduğunu öğrenilen siyahi bir sevgili bulmuştu.

Çıkarmayı planladığı albüm çalışmaları sebebi ile sık sık Londra'ya giden Sali, İngilizce şarkısının aranjesini ve Avrupa yapımcılığını Britney Spears, Mariah Carey gibi isimlerle de çalışan Anthony Marshall'a emanet etmişti. Yani iş arkadaşlığı aşka dönüşmüştü.

Fakat son olarak 2013'te futbolcu Hamit Altıntop ile aşk yaşayan güzel şarkıcının siyahi sevgilisi Marshall'la evlilik hayali başka bir bahara kalacak! Çünkü Sali'nin siyahi sevgilisi de evli çıktı. Üstelik iki de çocuğu var!

Zorlu Beymen'de görüntülenen aşıklar, adeta çifte kumrular gibiydi. Fakat Anthony Marshall, eşinden boşanmayı düşünmüyorsa evlilik hayali yine Ziynet Sali'nin kursağında kalacak gibi görünüyor..

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım