Beyaz Show final mi yapıyor?

Son Güncelleme: 26 Ocak 2018 Cuma 18:17

Ekranların fenomen programı Beyaz Show 26 Ocak tarihinde yayınlanıyor mu? Cuma geceleri ekranlara gelen ve uzun seneler ekrana gelen Beyaz Show bugün ekrana gelmeyecek. Bir hafta yayınlanıp bir hafta yayınlanmayan Beyaz Show, yayından mı kaldırılacak?

Beyazıt Öztürk tarafından senelerdir süren Beyaz Show bugün ekrana gelmeyecek. Geçen hafta yayınlanan Beyaz Show'un yerine bugün yerli dizi yayınlanacak.

Cuma geceleri izleyicisini ekrana kilitleyen Beyaz Show bu hafta yok mu sorusu artmaya başladı. Her hafta yeni konukları ağırlayan Beyaz Show bu hafta yok. Beyaz Show'un yayınlanmama nedeni ise henüz bilinmiyor.

BEYAZ SHOW FİNAL Mİ YAPACAK?

Bir hafta yayınlanan bir hafta yayınlanmayan Beyaz Show'un final yapacağı iddia ediliyor. 22 yıldır yayın hayatına devam eden Beyaz Show ile ilgili henüz resmi bir açıklama yok.


BEYAZ SHOW'UN GEÇEN HAFTAKİ KONUKLARI KİMDİ?

Türk rock müziğinin aykırı sesi Pamela Spence, “Ölümlü Dünya” filminin başrol oyuncuları Ahmet Mümtaz Taylan, Alper Kul, Sarp Apak, İrem Sak ve yeni single çalışmasıyla fenomen mandalinacı Veysel Mutlu konuk oldu.


Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım