Berkay'dan ilk açıklama: Size ne oğlum!

Son Güncelleme: 19 Ağustos 2017 Cumartesi 09:16

Berkay, son zamanlarda morali kötü olan Demet Akalın’ın kendisine hediye ettiği 15 altından dolayı eleştirilmesi, ayrıca “Evime haciz geldiği gün bana bir tek Berkay kapısını açtı” açıklaması ile alakalı konuştu.

Okan Kurt’a gelen 32 milyonluk haciz ile şok yaşayan ve ortalama 10 gündür kötü günler geçiren Demet Akalın bu süreçte kendisine sadece Berkay’ın kucak açtığını belirtmişti. Berkay’a altın takarken çekilen fotoğrafların piyasaya çıkması ve eleştiri alması ile alakalı Berkay da ilk defa konuştu ve şu açıklamaları yaptı:

“Demet hanım kızım Arya’nın doğumundan sonra ziyaretime geldi, altın hediye etti. O altınlar sorun oldu. Bu konuda yorum yapanlara söylemek istediğim tek şey şu: Size ne! Ben onun kardeşiyim. Arya onun yeğeni. Gelin onun gelini. Size ne oğlum! Gönlünden geçmiş, onu takmış.

Benim evim ona her gün açık. Ayrıca Demet hanım bana sığınmış falan da değildi. Sonuçta biz bir aileyiz. Demet’le aramı kimse bozamaz. Biz canız, ciğeriz, böbreğiz. Okan Kurt da benim kardeşim.”

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım