Behzat Uygur'dan Aleyna Tilki'ye şok gönderme!

  • 1136
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 06 Eylül 2017 Çarşamba 14:22

Başkasına ait bir fotoğrafları kendininmiş gibi paylaşan Aleyna Tilki'ye gönderme yapan Behzat Uygur, genç şarkıcının paylaştığı fotoğraflardan birine kendi kafasını montajladı...

Usta tiyatrocu Nejat Uygur'un oğlu Behzat Uygur son dönemlerin en çok konuşulan isimlerinden Aleyna Tilki'yi fena tiye aldı.

Aleyna Tilki'nin sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğraflardan birinin Alman bir fotoğrafçıya ait olduğunun ortaya çıkmasından sonra genç şarkıcı,

"Ben beğendiğim insanların fotoğraflarını kullanıyorum. Birine hırsız demek ne kolay. Asıl hırsız, bana hırsız diyenler. Çünkü bu dünyadan sevgi, saygı ve merhameti çalıyorlar" şeklinde komik bir açıklama yapmıştı.

Genç kızın bu şaşırtıcı açıklamasına bir tepki de Behzat Uygur'dan geldi. Behzat Uygur Aleyna'nın paylaştığı fotoğrafa kendi kafasını montajlayarak, "Güzel bir gün daha bitti… İyi akşamlar" mesajını yazdı. İşte o paylaşım:

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım