Bahçeli'nin dizisi veda ediyor...

Son Güncelleme: 07 Ağustos 2017 Pazartesi 18:27

Kanal D ekranlarında izleyici ile buluşan  'Adı Efsane' isimli dizide Erdal Beşikçioğlu ve Gökçe Bahadır'ın diziden ayrılması ile oyuncu kadrosu yenilenmişti. Dizi reytinglerde istediğini bulamayınca final kararı aldı.

Başrol oyuncuları ayrılan, yaptığı transferler ile yoluna devam etme kararı alan ve MHP lideri Devlet Bahçeli'nin en çok sevdiği dizi Adı Efsane, reytinglerde aradığını bulamadığı için dizi final yapacak.

Geçen sezonun en dikkat çeken dizilerinden birisi iken başrol oyuncuları Erdal Beşikçioğlu, Gökçe Bahadır, Amila Ada ve Rojde Demirel'in ayrılması ile şok yaşayan diziyi gençlik aşısı da kurtarmadı. Şok ayrılıklardan sonra genç oyuncularla devam etme kararı alan Adı Efsane, kadroyu Şenay Gürler, Ferit Kaya ve Simay Barlas gibi isimlerle takviye etmişti.

Yeniden izleyici karşısına çıkmaya başlayan "Adı Efsane" dizisi istenilen reytingi bir türlü yakalayamadığı için final yapma kararı verildi. Adı Efsane 6 bölüm sonra ekrana veda edecek.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım