Bahar Candan dayak iddiaları ile gündemde!

Son Güncelleme: 14 Ağustos 2017 Pazartesi 09:05

TV 8'de ekrana gelen ‘İşte Benim Stilim' yarışmacılarından Bahar Candan ile Aybüke Kemiyeva karakolluk oldular!

Alınan bilgilere göre Aybüke Kemiyeva evine davet ettiği Bahar Candan'ı "Lütfen ayakkabılarını çıkar ben titiz kızım" şeklinde uyardı. Çok sinirlenen Bahar Candan evden çıktı. On dakika sonra geri döndü. Kendisine kapıyı açan Aybüke'yi kenara itip, ayakkabı ile içeri girdi. "Seni gidi ezik Aybüke! Bu küçücük evinde seni öldürürüm." Şeklinde bağırdı, küfür etti. Aybüke'yi saçlarından tutup asansöre kadar sürükledi. Tekme atarak kaçtı. Telefonunu da kapatan Bahar Candan kayıplara karıştı.

Darp edildiğini ve psikolojisinin bozulduğunu dile getiren Aybüke Kemiyeva, Kağıthane'deki Sadabad Polis Merkezi'ne gidip arkadaşından şikayetçi oldu. Aybüke,

"Yarışmadan sonra samimi olduk. Hep görüşüyorduk ama Bahar beni dövdü. Ondan şikayetçiyim. Hiçbir şekilde uzlaşmak istemiyorum" dedi.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım