Babam filmi 1. fragmanı yayınlandı. Film ne zaman vizyonda?

  • 1030
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 20 Eylül 2017 Çarşamba 10:06

Yapımını Durak Film’in, yönetmenliği Nihat Durak’ın, senaristliğini Nail Pelivan ve Nihat Durak’ın üstlendiği Babam filmi 1. fragmanı yayınlandı.

Babam filmi 1. fragmanı yayınlandı. Başrollerinde Çetin Tekindor, Melisa Şenolsun, Berker Güven, Erkan Kolçak Köstendil ve Cezmi Baskın’ın yer aldığı 'Babam' filmin görücüye çıktı.

Babam filmi 1. fragmanı

 

Duygu Yüklü Bir Hikaye

Yusuf (Çetin Tekindor) ve zihinsel engelli oğlu Arif'in (Berker Güven) duygusal ve dram dolu hikayesini işleyen filmin fragmanında, baba ve oğlun duygu yüklü sahneleri setircileri derinden etkiledi. Bir türlü kabullenemediği zihinsel engelli oğlu ile, eşinin ölümünden sonra baş başa kalan Yusuf'un, hayatlarına Feride'nin (Melisa Şenolsun) dahil olmasıyla değişen dünyasından ipuçlarının yer aldığı fragman merak uyandırdı. Fragmanda ayrıca zihinsel engelli Arif karakterini canlandıran Berker Güven'in başarılı performansı dikkati çekti.

Çekimleri Çanakkale Gelibolu'da 6 haftada gerçekleştirilen ve dram türünde yılın en iddialı yerli yapımları arasında yerini almaya hazırlanan ‘Babam’ filmi 6 Ekim'de sinemaseverler ile buluşacak.

 

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım