Aynı filmde iki yakışıklı: Burak Özçivit ve Kerem Bürsin

  • 1139
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 10 Eylül 2017 Pazar 13:02

Genç kızların sevgilisi iki yakışıklı oyuncu Burak Özçivit ve Kerem Bürsin, aynı filmde oynayacaklar. Özçivit ve Bürsin, bolca aksiyon sahnelerinin olduğu bir sinema filmi için hazırlanıyorlar.

İki yakışıklı oyuncunun, çekimlerine kış aylarında başlanacak bir sinema filmi projesi için bir araya geleceği ifade edildi. Senaryosu sır gibi gizlenen filmde Bürsin ve Özçivit'in iki düşman karakteri canlandıracak ve bol bol dövüş sahnelerinde karşı karşıya gelecekler.

Özel hayatında boks ile ilgilendiği bilinen Bürsin, rol aldığı ‘Bu Şehir Arkandan Gelecek' isimli dizide de bir boksörü oynamıştı. Özçivit'in de film için özel bir eğitmenden boks ve kickboks dersleri aldığı, evinin bir bölümünü spor salonuna çevirdiği açıklandı.

Burak Özçivit, dövüş sahneleri sebebi ile eğitmen eşliğinde evde çalışıyor. Spor salonunda görünmek istemeyen yakışıklı oyuncunun evine özel bir boks standı aldığı ve saatlerce bu mankene yumruk atarak kendini geliştirdiği ortaya çıktı.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım