Avşar kızı tuzlama ile zafere ulaştı!

Son Güncelleme: 19 Kasım 2017 Pazar 13:50

Hülya Avşar tenis kadar iddialı olduğu ifade ettiği tavlada, Nusret’in tuzlama hareketi ile (Saltbea) zar atarak, rakibini yendi.

Hülya Avşar, önceki akşam Bebek Kahve’de arkadaşlarıyla birlikte tavla oynarken objektiflere takıldı. Tenis sporundaki başarısını tavlada da gösteren Avşar, Nusret’in sahibi Nusret Gökçe’nin meşhur tuzlama hareketini (Saltbea) yapmayı ihmal etmedi.

Zarları tuzlama hareketi biçiminde atan Avşar kızının o anları etrafındakileri gülme krizine soktu. Oyun sonrası “Tavla dersi verilir” diyen Avşar,

“Her alanda eğitim şart. Levent de eğitime ihtiyacı olduğunu söyledi. Ben de kendisine eğitim verdim. Sırayla eğitim vermeye devam ediyorum” diye konuştu.Zehra'dan annesine nasihat 

Avşar,

“Kızınız Zehra son günlerde çok gündeme geliyor. Kendisine nasihat veriyor musunuz?” sorusuna “Zehra bana nasihat veriyor” diye yanıt verdi.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım