Avşar kızı mutlu evlilğin sırrını verdi! Herkes şok oldu!!!

Son Güncelleme: 15 Ekim 2017 Pazar 15:26

Aşk Doktoru Mehmet Coşkundeniz'i programına konuk eden Hülya Avşar, iyi bir evliliğin sırrı için, "Erkeklerin arada bir çaktırmadan aldatması gerekir" dedi.

Aşk Doktoru köşesinin yazarı olan gazeteci Mehmet Coşkun Deniz, bu hafta "Bir Hülya Avşar Sohbeti" programının konuğuydu. Coşkundeniz'in sözlerinden çok Avşar kızının sözleri programa damga vurdu.

Aşka dair yazıp söyledikleri ile yoğun ilgi gören Aşk Doktoru Mehmet Coşkundeniz, Hülya Avşar ile evlilik, ilişki, aldatma üzerine keyifli bir sohbet yaptı. Programa damga vuran sözler ise Avşar kızından geldi. Hülya Avşar,

"Erkekler eğer arada bir eşlerine çaktırmadan bir şeyler yaparlarsa o evlilikler yürür ve bir yastıkta yaşlanabilirler. Bir erkek arada bir karısına çaktırmadan yapmak zorunda" açıklamasını yaparak tartışma yaratacak sözlere imza attı.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım