ATV'de pes etti! Esra Erol artık evlendiremeyecek!!!

  • 2324
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 26 Ağustos 2017 Cumartesi 10:33

Evlendirme programları kaldırılıyor. Zuhal Topal'dan sonra atv'de kurgusal içeriği ve para ödenerek ekrana çıkarıldığı iddia edilen yarışmacıları ile tanınan Esra Erol da veda etti. Erol artık evlendirme programı yapmayacak.

Evlilik programları arka arkaya ekrana veda ediyor. Zuhal Topal’dan sonra evlilik programlarının tartışmasız bir numaralı olan Esra Erol da artık izdivaç konsepti ile ekranda olmayacak.

Eleştirilerin odağı durumunda olan atv, sonunda pes etti ve istemeyerek de olsa Esra Erol’un programını sonlandırdı. Erol’un aynı kanalda başka bir içerik denemeye hazırlandığı, bir sosyal sorumluluk projesi ile şansını deneyeceği haberi alındı.

Esra Erol’un programı kurgusal içeriği ile hedef konumundaydı. Erol ve ekibi, programındaki yarışmacıların kast yapılarak ajanslardan getirildiği iddialarının aksini kanıtlayamamıştı.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım