Aslıhan Güner’den öpüşme sahnesine veto!

  • 1725
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 30 Ağustos 2017 Çarşamba 10:30

‘Ver Kaç’ filminde oynayan Aslıhan Güner, öpüşme sahnesinde oynamayacağını söyleyip çekimi durdurdu ve yapımcıdan senaryonun değişmesini talep etti.

Kenan Ece ve Aslıhan Güner’in başrolünü paylaştığı ‘Ver Kaç’ filmi, 15 Eylül’de vizyona girmeyi planlıyor. Güner’in çekimler esnasında öpüşme sahnesinde oynamayacağını söylemesi, sette ufak çaplı bir krize yol açtı. Yapımcı Kadir Gülnar’a öpüşmeyeceğini ileten oyuncu, aldığı olumlu cevap sonrasında sete kaldığı yerden devam etti.

Projeyi okuduğunda öpüşme kısmını gözden kaçırdığını ifade eden Güner,

“Aşk sahnelerinde benim için temastan ziyade, bakışların daha büyük önemi var. Seyirciyi bu şekilde de etkileyebilirsiniz. O nedenle öpüşmek istemedim. Bu benim yaşam tarzım. 15 yıldır oyunculuk yapıyorum. Evlenmeden önce de böyle bir prensibim vardı” şeklinde konuştu.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım