Aşk ve Mavi 45. Bölüm fragmanı yayınlandı. Emrah Eledim Eledim

Son Güncelleme: 09 Aralık 2017 Cumartesi 09:37

Aşk ve Mavi 45. Bölüm fragmanı yayınlandı. Cuma günlerinin fenomen dizisi 'Aşk ve Mavi’ dizisinde dün akşam müzik şöleni yaşandı.

Aşk ve Mavi 45. Bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni bölüm çekimleri Kapadokya Ürgüp’te süren ve başrollerinde Emrah Erdoğan ile Burcu Kıratlı’nın yer aldığı ‘Aşk ve Mavi’ dizisinde sürprizler devam ediyor. Dizinin bu hafta yayınlanacak bölümüne; ‘Ali Göreçki’ karakterine hayat veren Emrah Erdoğan’ın, Eledim Eledim türküsünü okuması damga vurdu.

İşte o türkü:

Emrah Erdoğan, ilk olarak 1992 yılında seslendirdiği türküyü ‘Aşk ve Mavi’ hayranları için yeniden söyledi. ‘Eledim Eledim’ türküsü, Emrah hayranları için dijital platformlarda satışa çıkmaya hazırlanıyor.

‘Mavi’ ve ‘Ali’nin dillere destan aşkını konu alan dizinin yapımcılığı NTC Medya Mehmet Yiğit Alp üstlenirken, yönetmen koltuğuna Hakan Arslan’ın oturuyor. Dizide Kenan Bal ile Işıl Yücesoy gibi duayen isimlerin yanı sıra Birgül Ulusoy, Ayşegül Ünsal, Cüneyt Mete, Uğur Uzunel, Alayça Öztürk, Nur Yazar ve Osman Karakoç gibi başarılı isimler rol alıyor.

Aşk ve Mavi dizisinin 45. bölümünün fragmanı yayınlandı:

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım