Aşk-ı Roman'ın fişini çektiler mi?

  • 1441
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 12 Eylül 2017 Salı 07:23

TV8'in yayınlandığı ilk bölümden bu yana tepki toplayan dizisi Aşk-ı Roman'ın yayından kaldırıldığı öne sürüldü.

İlk bölümlerinde sürpriz reyting oranları alan ama aynı zamanda büyük eleştiriler de toplayan Aşk-ı Roman dizisinin yayınına son verildi.

Medyatava'nın iddialarına göre TV8 yönetimi diziyi yayından kaldırma kararı aldı.

DİZİ DEĞİL EVLENDİRME PROGRAMI...

Seda Sayan'ın sunduğu evlilik programında de sık sık göbek atması ile hafızalara kazınan gelin adayı Solmaz Çiros, başrolü Kaan Güvenilir ve Nurullah Şık ile paylaştığı Aşk-ı Roman dizisinin kadrosunda yer alıyordu.

Oyuncuların evlilik programından gelmesi ve oyunculuk tecrübelerinin olmaması sebebi ile Aşk-ı Roman dizisi yayına girdiği ilk günden beri eleştirileri oklarının hedefi oldu.

Katıldığı izdivaç programlarında aradığı aşkı ve kocayı bulamayan gelin adayı Hanife de dizinin oyuncuları arasına katılmıştı.

Fakat yapım şirketi haklarında çıkan bu iddiaları yalanladı ve açıklama yaptı.

İşte o açıklama;

"Duyuru! Aşk-ı Roman'ın yayından kaldırılması hakkında çıkan maksatlı haberler gerçeği yansıtmamaktadır. Dizimiz hafta içi her akşam olduğu gibi yarın da 18.45'te Tv8'de izleyicisiyle buluşacaktır. Dizimiz hakkında çıkan bu yalan haberlerle ilgili hukuki süreç başlatılacaktır. Başladığımız ilk günden beri desteğini esirgemeyen izleyicilerimize sonsuz teşekkür ederiz"

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım