Aşk-ı Roman dizisinden şok eden sonuçlar

  • 4266
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 25 Ağustos 2017 Cuma 09:56

Acun Ilıcalı'nın kanalına yeni transfer ettiği Aşk-ı Roman dizisi ilk bölümünden itibaren çok eleştirilmişti. Fakat Aşk-ı Roman dizisinin reytingi beklenenden de fazla çıktı ve ilk 10'a girdi.

TV8 kanalının sahibi Acun Ilıcalı, evlenme programı ile gündeme gelen gelin adayı Solmaz'ın dizisi Aşk-ı Roman'ı kanalına transfer etti. Bu transfer tutmaz diye konuşulurken, Acun yine işi bildiğini gösterdi.

REYTİNGLERDE BEKLENMEDİK HAMLE

Alınan haberlere göre dizi yayınlandığı günden beri çok eleştirilmişti fakat, reyting performansı beklenenden iyi geldi. Hafta içi her gün yayınlanan dizi, yayınlandığı günden beri reytingte üst sıralarda yer aldı.

Dizinin oyuncularından Solmaz Çiros, "Evleneceksen Gel" programının gelin adaylarındandı ve yerli yersiz piste çıkarakgöbek atmasıyla kendini tüm Türkiye'ye tanıtmayı başarmıştı.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım