Aşk-ı Roman 1. Bölüm fragmanı yayınlandı. Dizi ne zaman yayınlanacak?

  • 2431
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 17 Ağustos 2017 Perşembe 19:36

Seneler evvel herkesin bağımlısı olduğu Cennet Mahallesi dizisinin farklı bir versiyonu olan Aşk-ı Roman 1. Bölüm fragmanı yayınlandı. Detaylar haberimizde.

Aşk-ı Roman ismi ile TV 8 ekranlarında başlayacak olan yeni dizi Aşk-ı Roman 1. Bölüm fragmanı yayınlandı. İşte 21 Ağustos'tan itibaren haftaiçi her akşam 19.45'te ekranlara gelecek yeni dizinin ilk fragmanı:

Aşk-ı Roman dizisi yeni fragman:

Aşk-ı Roman dizisinin oyuncu kadrosu da bir hayli konuşuldu. Mahallede yaşayan iki gencin aşk hikayesinin anlatıldığı dizi yine bilinen bir senaryoya da öncülük yapıyor. Seda Sayan’ın sunduğu “Evleneceksen Gel” isimli evlendirme programındaki oyuncuların rol aldığı dizi Cennet Mahallesi'nin yerini tutar mı tutmaz mi bilinmez diziler arasında farklı bir konsepte sahip olduğu belli.

Solmaz, Kaan, Nurullah, Gürkan ve daha niceleri... Aşk-ı Roman 21 Ağustos'tan itibaren haftaiçi her akşam 19.45'te TV 8'de

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım