Asena kimsenin ruhu bile duymadan evlendi

Son Güncelleme: 08 Ağustos 2017 Salı 14:26

Oryantal Asena’nın 3 yıldır aşk yaşadığı Hasan Dere ile gizlice evlendiği ortaya çıktı.

Oryantal Asena bu senenin başlarında katıldığı bir magazin programında evlilik yolunda giden bir ilişkisi olduğunu açıklamış daha sonra ise Hasan Dere isimli bu kişinin evli olduğu ortaya çıkmıştı. Evli sevgilisini sahiplenen ve kağıt üzerinde devam eden bu birlikteliğin kısa sürede biteceğini ifade eden Asena, 2017 senesi bitmeden evlilik sözünü tuttuğu iddia edildi.

Üç senedir Hasan Dere ile beraber olan Asena iddalara göre bir süre önce eşinden boşanmış olan Hasan Dere ile gizli bir şekilde evlendi.

İzmir ilinde yapılan isteme merasimi sonrası söz yüzüklerini takan ikili geçtiğimiz gün Almanya-Düselldorf’ta gizlice evlendi. Asena’nın bu gelişmeden sonra instagram hesabındaki soyadını Dere olarak değiştirmesi de bu haberleri doğrular nitelikte…

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım