Arka Sokaklar 448. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizide işler karışıyor...

  • 1003
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 11 Eylül 2017 Pazartesi 10:20

15 Eylül 2017 Cuma akşamı Kanal D'de ekranlarında yeniz sezonuna başlayacak olan Arka Sokaklar 448. bölüm fragmanı yayınlandı. İşte detaylar ve yeni fragman...

Arka Sokaklar 448. bölüm fragmanı yayınlandı... Asırlara meydan okuyan, büyülü, kocaman bir şehir ;İstanbul. Ve bu kentin her sokağını, herkes için daha güzel, daha yaşanır bir yer yapmak uğruna her türlü kötülüğe ve sıkıntıya meydan okuyan cesur polislerimiz…

İstanbul Polis Teşkilatı Asayiş Şube’de görev yapan sivil bir birim, minibüsleri ile bu metropolün sokaklarını arşınlamakta ve karşılarına çıkan her türlü kanunsuzluk ile savaşmaktadırlar. Polislerimiz, görevleri esnasında, değişik ve çeşitli insan hikayeleri ile sürekli karşılaşmaktadır.

Zaman zaman gülümseten, zaman zaman da iç burkan bu hikayelere; meslek yıllarının tecrübesi ve babalığı ile yaklaşan, ekibin diğer genç üyelerine de yol gösteren Rıza Baba olur. Rıza Baba; ekibe, hem mesleğe hem de hayata dair pek çok şeyi öğretecek, unutulanları hatırlatacaktır.

Kısacası, polislerimizin ve ailelerinin hayatları ile İstanbul sokaklarının serüveni iç içe geçecek, kahramanlarımız; sevinçte, kederde, aşkta ve yalnızlıkta her zaman birbirlerinin yanında olacaklar. İçlerinden biri tökezlediğinde hep birlikte ona destek olup ayağa kaldıracaklar.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım