Alişan yeni aşkına DM’den yürümüş

Son Güncelleme: 24 Aralık 2017 Pazar 11:51

Alişan, oyuncu sevgilisi Buse Varol ile nasıl tanıştıklarını şu ifadelerle anlattı: “Buse’yi yapım şirketinde gördüm. Çok beğendim. Instagram DM’den yürüdüm!”

Esra Erol’un kardeşi Eda Erol’dan nikaha üç ay kala ayrılan Alişan, aynı dizide rol aldığı oyuncu Buse Varol ile aşk yaşamaya başladı. İlişkilerini bir süredir gözlerden uzak yaşayan çift, evvelki akşam Rumeli Balıkçısı çıkışı objektiflere el ele poz verdi.

Alişan, “Nasıl tanıştınız?” sorusunu şöyle yanıtladı:

“Oyuncuların tanışma toplantısında Buse’yi görür görmez çok beğendim. Buse sonra tesadüfen bizim kafeye gitmiş. Babam bana ‘Oğlum dizide ne güzel kız var, niye arkadaş olmadın’ dedi. Ben de Buse’yeInstagram’da DM’den (direk mesaj) yürüdüm. Telefon numarasını istedim.”

Yeni aşk yeni araba

Alişan yeni aşkla beraber arabasını da yeniledi. BMW marka otomobil satın aldı. Aracın fiyatı 500 bin TL. Plakası da isminin baş harflerinden oluşuyor.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım