Aleyna Tilki'nin paylaşımı "zehirlenmese bari" dedirtti.

Son Güncelleme: 31 Ocak 2018 Çarşamba 10:08

Geçtiğimiz günlerde ABD'den Türkiye'ye dönen genç şarkıcı Aleyna Tilki, paylaştığı kahvaltı tabağı ile herkesi şoke etti.

'O Sen Olsan Bari' şarkısı ile gönülleri fetheden Aleyna Tilki'nin iştahı da kabardı. Popçunun kahvaltı tabağındaki suşili, havyar, midye ve karidesi görenler şaştı kaldı.

TÜRKİYE'YE DÖNÜNCE İŞTAHI AÇILDI

Geçtiğimiz günlerde ABD'den Türkiye'ye dönen Aleyna Tilki'nin iştahı açıldı. Evvelki gün dostlarıyla İstanbul ilindeki bir mekanda kahvaltı yapan genç popçu, paylaştığı menü ile ağızları açıkta bıraktı. Açık büfeden kendine karışık bir tabak hazırlayan Aleyna'nın mönüsünde yok yoktu.


TABAKTA HER ŞEY VARDI

Ünlü şarkıcının paylaştığı kahvaltı tabağındaki midye, suşi, karides, havyar, patlıcanlı ezme, fasulye, lahana salatası, rokfor peyniri, salatalık ve çileği görenler gözlerine inanamadı. Kahvaltı için oldukça ağır lezzetleri midesine afiyetle indiren şarkıcı, ardından da bol kremalı bir tatlı olan 'donut' yedi. Tilki'nin bu ziyafeti ise "Zehirlenmese bari" dedirtti.Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım