Aleyna Tilki'den ilginç söylem!

Son Güncelleme: 05 Ağustos 2017 Cumartesi 14:41

17 yaşındaki çocuk şarkıcı Aleyna Tilki'nin "Eurovision'a Selda Bağcan gitsin, Bağcan ile düet yaparım" gibi sözleri tepki topladı.

Son şarkısı ile popülaritesini yükselten Tilki'nin Türkiye'nin en saygın isimleri arasında yer alan Bağcan ile alakalı söylemleri ağır alay konusu olurken bir yandan da büyük tepki çekti.

Türkiye’nin Eurovision’a tekrar katılma olasılığı kim aday olabilir sorusunu da gündeme getirdi. Bunun üzerine 17 yaşındaki çocuk şarkıcı Aleyna Tilki’nin “Eurovision’a Selda Bağcan gitsin” sözlerine usta sanatçı Selda Bağcan’dan yanıt gecikmedi.

Bağcan, bir takipçisinden gelen “Selda Bağcan’ın öyle bir şeye ihtiyacı mı var” mesajını Twitter hesabından retweetledi. Tilki’nin “Selda Bağcan ile düet yaparım” sözleri ise hem ağır ifadelerle eleştirildi hem de yadırgandı. Birçok sosyal medya kullanıcısı liseli şarkıcıyla fena halde dalga geçti.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım