Aleyna Tilki zeytinyağı gibi üste çıktı!

  • 1711
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 05 Eylül 2017 Salı 09:26

Şarkıcı Aleyna Tilki, fotoğrafını izinsiz bir biçimde kullandığı Alman fotoğrafçıyı ettiği sözlerle suçladı.

Henüz reşit olmadan alkollü mekanlarda sahne aldığı için bir süre Türkiye gündeminde olan Aleyna Tilki şimdilerde 18 yaşına gireceği günü bekliyor. Bir taraftan da yeni şarkısı ‘Sen Olsan Bari’nin başarısıyla mutlu olan Aleyna geçtiğimiz akşam kız arkadaşı ile beraber Etiler Nusret çıkışında görüntülendi.

Şarkıcı, Instagram'da başkalarının fotoğrafını kendisininmiş gibi paylaştığı haberlerini soran gazetecilere verdiği cevapla adeta herkesi şok etti. Aleyna Tilki, Alman fotoğrafçı Frauke Hagen’ın 2015’de sosyal medya hesabından paylaştığı bir fotoğrafı, 2016 senesinde Instagram hesabından kendi fotoğrafıymış gibi paylaşmıştı.

Aleyna Tilki muhabirlere paylaştığı fotoğraf ile alakalı:

“Ben beğendiğim insanların fotoğraflarını kullanıyorum. Birine hırsız demek ne kolay. Asıl hırsız, bana hırsız diyenler. Çünkü bu dünyadan sevgi, saygı ve merhameti çalıyorlar” dedi.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım