Aleyna Tilki uyardı: Biraz yavaş

  • 1549
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 30 Kasım 2017 Perşembe 15:44

Yabancı dil eğitimi almak için annesi ile Amerika'ya giden Aleyna Tilki sosyal medya hesabından sevenlerine çağrıda bulundu ve uyardı.

Henüz reşit olmadan içkili mekanlarda sahne aldığı için Türkiye gündemine oturan Aleyna Tilki bu yoldan gelen şöhreti öylesine iyi değerlendirdi ki hemen  hemen her gün farklı bir haberi ile magazin sayfalarında kendisine yer buldu.

Kimi zaman birine söylediği sözlerle gündeme gelirken kimi zaman da çocuklara kötü örnek olacak bir paylaşımla gündeme geliyor. Aleyna Tilki 18 yaşına girmek için gün sayarken bir yandan da küçük yaştaki hayranlarıyla arasındaki bağı sıcak tutmaya çalışıyor.

Fakat görünen o ki bu bağları koruma çabası Tilki’yi biraz yordu. Sosyal medya hesabından bir lunapark ziyareti esnasında çekilmiş fotoğrafını paylaşan Aleyna Tilki, bu fotoğrafın altına takipçilerinin mesaj ve yorum trafiğine yetişemediğini ima ederek şunları yazdı:

“Yorum mesaj bildiriminden telim kitleniyor biraz yavaş”

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım