Aleyna Tilki Tarkan'ı da geride bıraktı…

  • 1088
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 12 Ağustos 2017 Cumartesi 13:33

'Sen Olsan Bari' parçası ile isminden söz ettirmeyi sürdüren Aleyna Tilki, izlenme ve dinlenme sayısında Megastar Tarkan'ı da geride bıraktı.

Emrah Karaduman ile beraber yaptığı 'Cevapsız Çınlama' parçası ile Youtube'de 313 milyon dinlenme ve izlenme sayısına ulaşan Aleyna Tilki, yeni parçası 'Sen Olsan Bari' ile yükselişine devam ediyor. Tarkan'ın hit olan 'Yolla' parçasından bir ay sonra Youtube'a klibi yüklenen 17 yaşındaki şarkıcı, 77 milyon 684 bin 170 izlenme sayısına ulaşmayı başardı.

Megastar'ın klibi Aleyna Tilki'den bir ay evvel Youtube'de izlenmeye başlanmasına rağmen şu an 72 milyon 903 bin 260'da kaldı.

'Sen Olsan Bari'nin gelecek günlerde 100 milyonu geçmesi beklenirken, Tarkan'ın 'Yolla' parçası ile Aleyna'yı geçip geçemeyeceği merak konusu oldu.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım