Aleyna Tilki ergen olduğunu yine hatırlattı!

Son Güncelleme: 08 Eylül 2017 Cuma 09:35

17 yaşındaki Aleyna Tilki, verdiği demeçler ve yaptığı hareketlerle gündemde kalıyor. Ama çoğu insan onun da diğer yaşıtları gibi ergen olduğunu gözden kaçırıyor. İşte Aleyna'dan bir ergen tavrı daha...

Aleyna Tilki, geçen hafta dünyaca ünlü isimlerin fotoğraflarını sanki kendisiymiş gibi sosyal medya hesabından paylaşmıştı. Hatta resimlerden birinin sahibi kendisini hırsızlıkla suçlamış Aleyna'nın tüm bu olanlara tepkisi ise şu komik sözler olmuştu:

“Ben beğendiğim insanların fotoğraflarını kullanıyorum. Birine hırsız demek ne kolay. Asıl hırsız, bana hırsız diyenler. Çünkü bu dünyadan sevgi, saygı ve merhameti çalıyorlar” dedi.

Bu haberden sonra komedyen Behzat Uygur da Aleyna'nın paylaştığı bir fotoğrafı photoshop'la değiştirip genç popçuyu ti'ye almıştı. işte Behzat Uygur'un o paylaşımı:

17 yaşındaki genç popçu Behzat Uygur'un bu paylaşımına sessiz kalmadı ve attığı tweet ile 'Behzat Uygur'u tanımadığı ifade etti. 

"Behzat Uygur kim? İsmini daha önce duydum ama ne iş yaptığını bilmiyorum... Ünlü biri sanırım. Aydınlatın."

Aleyna Tilki, takipçilerinden gelen tepkilerin ardından çark etti ve hemen ikinci bir paylaşım daha yaptı:

"Yaşım gereği eskileri bilmememi hoşgörün, aydınlandım biraz teşekkürler... Saygılar, Hürmetler..."

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım