Aleyna Tilki böyle mi örnek oluyor? Küfretti!

  • 1266
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 30 Ağustos 2017 Çarşamba 10:14

17 yaşında olmasının getirdiği sorunlar ve özgüven sorunları dolayısı ile devamlı olarak bir yerlerde ego savaşı yaşayan Aleyna Tilki son yaptığı paylaşımı ile bir defa daha ego patlaması yaşadı.

Şarkıcı Aleyna Tilki, son çıkardığı ‘Sen olsan bari’ adındaki şarkısı ile büyük beğeni topladı. 17 yaşında olmasına rağmen büyük başarı yakalayan çocuk şarkıcı Aleyna Tilki sosyal medya hesabından yaptığı son paylaşımı ile bir kez daha egoist bir kişiliğe sahip olduğunu gösterdi. İşte Aleyna Tilki’nin egoist kişiliğini dışa vuran o paylaşımı.

 

KÜFÜRLÜ MESAJ!

Aleyna Tilki, sosyal medya hesabından küfür içeren bir fotoğraf paylaştı ve bu paylaşımına ise gülücük emojisi koydu. Aleyna Tilki’nin kendisi gibi çocuk yaştaki takipçileri ile küfür içerikli bir fotoğraf paylaşması yadırgandı.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım