Adriana Lima – Metin Hara aşkı sona mı erdi?

Son Güncelleme: 10 Ağustos 2017 Perşembe 09:07

Metin Hara ile yaşadığı aşkla gündemi meşgul eden ünlü foto - model Adriana Lima, “eski sevgilisine döndü” şeklinde yapılan haberlerin Türk medyasında çıkması üzerine Instagram hesabından bir açıklama notu paylaştı.

Geçen ay Bodrum'da yazar sevgilisi Metin Hara ile tatil yapan Adriana Lima, evvelki gün New York'taki evinde eski sevgilisi olduğu öne sürülen Miltiadis Kastanis'i ağırlamıştı.

Adriana Lima, bu buluşmanın görüntülerini Instagram hesabına koymuş ve fotoğraf binlerce beğeni almıştı. Fotoğrafa Metin Hara'nın ne yorum yapacağı ise merak konusu olurken, 'Adriana Lima, Metin Hara'dan ayrıldı haberleri de yazılmıştı. Haberlerden sonra ise Lima fotoğrafı Instagram hesabından kaldırmıştı.

Instagram’ı bugün için ‘hakikat platformu’ olarak kullandığını ifade eden Brezilyalı modelin mesajı şöyle:

“Aşkım Metin’e sadakatim hakkında dönen dedikoduları duydum. Evet, aşkım dedim. Yanımdaki adam eşcinsel arkadaşım @mkastanis (Miltiadis Kastanis). Evet eşcinsel ve ailemin bir parçası dedim.

Türkiye’ye aşık olma nedenim, bu ülkeden ve insanlarından çok fazla sevgi gördüğümü hissetmemdi. Rica ediyorum benim ve Metin’in özel hayatına saygı gösterin ve sahte haber yapmayı bırakın.

Bu, Metin ve ben çıkmaya başladığımızdan bu yana sürüyor. Sizden ricam mutlu olduğumuzu ve aşk yaşadığımızı kabul etmeniz.

Bu ülkeye sevgime gelince, hiçbir değişiklik olmadı. Anlayışınız için teşekkür ederim.

Hepinizi tüm kalbimle seviyorum ve Türkiye’ye dönmek için sabırsızlanıyorum.”

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım