Acun - Şeyma düğününün En'leri

Son Güncelleme: 21 Eylül 2017 Perşembe 13:03

TV8'in patronu ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı ile kızının annesi Şeyma Subaşı, görkemli bir düğün ile evlendiler. Hürriyet Gazetesi yazarlarından Ahmet Hakan da, yılın düğünün enlerini yazdı.

İşte Ahmet Hakan'ın yazısının o bölümü:

Şeyma ile Acun dününün en'leri

- EN KOMİK TARAFI: Şeyma’nın bir odada bornozla “İçimden geldi, dans ettim, ben böyleyim, kahretsin” edası takınarak çılgınca dans ederken... Özel tutulmuş, bir örnek giydirilmiş yedi özel fotoğrafçı tarafından görüntülenmesi.

- EN ACIKLI TARAFI: Şeyma’nın minnacık çocuğunun “Anne çok ses yapıyorsunuz”demesi üzerine... Şeyma’nın minik çocuğa “Anneciğim çok ses” diye cevap vermesi ve kayıtsızca gürültü yapmaya devam etmesi.

- EN GOL TARAFI: Düğünün yapıldığı gün, Acun’un televizyon kanalında “Salak Milyoner” isimli bir filmin gösterilmesi... Ve bunun sadece enteresan bir tesadüfolup olmadığının bir türlü belirlenememesi...

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım